klawiatury
Klawiatura + mysz Forge K210 Combo US
- Model:
FORGE K210
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Profil: Uniwersalny
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
122,45 zł / szt
150,61 zł brutto
FORGE K210 Bezprzewodowa klawiatura do gier Combo
Bezprzewodowa klawiatura combo FORGE K210 łączy w sobie gry i kreatywne zajęcia, oferując użytkownikom platformę do tworzenia spersonalizowanych doświadczeń. Napędzana przez MSI GEAR seria FORGE nie tylko napędza kreatywność, ale także ulepsza rozgrywkę, umożliwiając użytkownikom urzeczywistnienie swoich wizji zarówno w grze, jak i w pracy.
- Przełączniki nożycowe - ciche, płynne, stabilne naciśnięcia
- Daleki zasięg 2,4 GHz - łączność bezprzewodowa do 10 m z kluczem sprzętowym USB
- Akumulator - 120 godzin pracy klawiatury i 30 godzin myszy
- Sterowanie skrótami klawiszowymi - szybkie skróty multimedialne i widżety
- Precyzja ma znaczenie - czujnik optyczny do 1 600 DPI
- Symetryczny kształt - pasuje do uchwytów dłoniowych / pazurów, oburęczny
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Model | FORGE K210 |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 10 |
| Język klawiatury | Angielski (US) |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Separator | Mysz |
| Wymiary | 124 x 63 x 40 mm |
| Waga | 630 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 833 kg |
|---|---|
| Wymiary | 43 x 523 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |