klawiatury
Klawiatura KR-83 USB
- Model:
KR-83
- Pozostałe parametry:
- Regulacja nóżek klawiatury pozwala na dopasowanie jej wysokości
- Zaokrąglone krawędzie klawiszy
- Kompatybilna z: Windows 98/ME/2000/XP/Vista - Rodzaj: Multimedialna
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
40,99 zł / szt
50,42 zł brutto
| Waga | 625 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 175 x 470 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | A4 Tech |
|---|---|
| Model | KR-83 |
| Pozostałe parametry | - Regulacja nóżek klawiatury pozwala na dopasowanie jej wysokości |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |