Klawiatura K70 Pro TKL-MGX v2
- Model:
K70 PRO TKL
- Podświetlana klawiatura: Tak
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pełna specyfikacja
Programowalna klawiatura z efektem Halla K70 PRO TKL z funkcją Rapid Trigger
Klawiatura CORSAIR K70 PRO TKL umożliwia szybsze reagowanie i dominację nad wszystkimi przeciwnikami dzięki regulowanym przełącznikom MGX Hyperdrive, funkcji Rapid Trigger oraz niezrównanemu komfortowi cichego naciskania klawiszy.
Szynlość zaczyna się od MGX HYPERDRIVE
Przełączniki magnetyczne MGX Hyperdrive wykorzystują czujniki z efektem Halla, co zapewnia najszybszą aktywację wprowadzanych poleceń, jaką zna nauka. Dwuszynowa konstrukcja gwarantuje, że każde naciśnięcie klawisza będzie przebiegać bez chybotania, a żywotność wydłużona do 150 milionów naciśnięć gwarantuje długoterminową niezawodność. Nasmarowane fabrycznie z myślą o przyjemnej akustyce przełączniki MGX Hyperdrive oferują znakomite połączenie satysfakcji i wydajności.
Technologia FlashTap
Dzięki technologii Flash Tap możesz określić, czy priorytetowo ma być traktowane pierwsze, drugie, czy żadne naciśnięcie klawisza, gdy naciśniesz dwa przeciwstawne klawisze ruchu jednocześnie. Zoptymalizowany układ SOCD pozwala z łatwością dopracować do perfekcji różne rodzaje uników, takie jak kontrostrzeliwanie czy szybkie zerkanie.
Działaj szybko z Axon
Każda Twoja akcja i reakcja jest przenoszona od koniuszków palców do gry najszybciej, jak to możliwe. Podczas gry z użyciem technologii AXON opóźnienie klawiatury składa się na < 1% każdego opóźnienia w poleceniach. Dzięki hiperczęstotliwości raportowania 8000 Hz AXON rejestruje sygnały wejściowe nawet 8 razy szybciej niż większość innych klawiatur gamingowych.
Szybkość w skupieniu
Zoptymalizuj ustawienia pod kątem gry wyczynowej za pomocą jednego przycisku. W trybie gry technologia Rapid Trigger dynamicznie reaguje na naciśnięcia klawiszy, zapewniając płynne punkty aktywacji. Aktywuj blokadę klawisza Windows. Oświetlenie RGB staje się statyczne, a klawiatura reaguje z niestandardową hiperczęstotliwością raportowania. Tryb gry = gotowość do walki.
Skonstruowana inaczej
K70 PRO TKL oferuje znacznie więcej, niż można dostrzec gołym okiem lub usłyszeć. Dwie warstwy tłumiące dźwięk z najwyższej jakości silikonu oraz nasmarowane fabrycznie stabilizatory wyciszają niepożądane odgłosy stukania, umożliwiając bardziej satysfakcjonujące, wyciszone pisanie.
Zwycięskie cechy
Każdy element klawiatury K70 PRO TKL został zaprojektowany z myślą o najwyższej wydajności oraz doskonałych wrażeniach z grania i pisania.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Corsair |
|---|---|
| Model | K70 PRO TKL |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Waga | 1.46 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Multimedialna |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1481 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 410 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |