klawiatury
Klawiatura Dark Mount Silent Tactile
- Model:
Dark Mount
- Podświetlana klawiatura: Tak
- Wymiary:
- 256 x 456 x 52 mm
- 174 x 456 x 52 mm (bez podpórki pod nadgarstki)
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
801,88 zł / szt
986,31 zł brutto
Klawiatura Dark Mount Silent Tactile
Klucz do Doskonałości
Modularna klawiatura Dark Mount zapewnia bezkompromisowy zestaw funkcji, takich jak Media Dock oraz 8 przycisków
Display Keys.
- Bezkonkurencyjna modułowość z możliwością zmiany pozycji klawiatury numerycznej i stacji Media Dock
- 8 konfigurowalnych klawiszy z wyświetlaczem, obsługujących animowane pliki GIF, JPG, PNG i inne popularne formaty obrazów
- Nasmarowane fabrycznie mechaniczne przełączniki be quiet! Silent Switches oferują szybkość, precyzję i dokładność
- 3 warstwy izolacji akustycznej z silikonu i pianki zapewniają wyjątkowo ciche naciśnięcia klawiszy
- Wysokiej jakości nakładki na klawisze PBT double-shot z półprzezroczystym napisem, który nigdy nie wyblaknie ani się nie zetrze
- Konfigurowalne podświetlenie ARGB wokół krawędzi dla niesamowitych efektów
- Łukowaty dyfuzor ARGB na każdym przełączniku zapewnia jasne i równomierne podświetlenie każdego klawisza
- Obsługa 5-pinowych przełączników typu MX
- Górna płyta ze szczotkowanego aluminium
- Składane, magnetyczne nóżki i dwuczęściowa magnetyczna podpórka pod nadgarstki
- Przeprogramuj klawisze, twórz makra, konfiguruj podświetlenie i nie tylko dzięki oprogramowaniu be quiet! IO Center
- lub aplikacji internetowej
| Waga | 2410 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 410 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Be quiet! |
|---|---|
| Model | Dark Mount |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.59 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |