obudowy/kieszenie na dyski
Kieszeń na dysk - U.2 Drive Carrier Tray
- Złącza: Brak
- Obsługiwane systemy operacyjne: Brak
- Wymiary:
2,3 x 14,6 x 10,2 cm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 737,48 zł / szt
2 137,10 zł brutto
| Waga | 311 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 100 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | OWC |
|---|---|
| Złącza | Brak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Brak |
| Wymiary | 2,3 x 14,6 x 10,2 cm |
| Waga | 289 |
| Format szerokości | U.2 |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Materiał | Aluminium |
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |