torby/etui/plecaki
Kieszeń BASE XX 14-14.1 czarna
- Wymiary:
370 x 260 x 25 mm
- Waga: 100
- Rodzaj: Etui
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
36,77 zł / szt
45,23 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 370 x 260 x 25 mm |
| Waga | 100 |
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Poliuretan |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 390 x 290 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |