karuzele i pozytywki
Katarynka Farma
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół
- Nr katalogowy:
52760
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 21 w magazynie
20,16 zł / szt
24,80 zł brutto
Piękna katarynka z wizerunkiem farmera i jego zwierzątek. W czasie kręcenia korbką katarynka wydaje z siebie melodię: Old MacDonald had a farm.
| Waga | 109 kg |
|---|---|
| Wymiary | 78 x 78 x 115 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół |
| Nr katalogowy | 52760 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Pozytywki |
| Wymiary | Średnica: 7,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary displaya: 33,5 x 11 x 25 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |