Karty Trainers Toolkit (2025)
- Nr katalogowy:
10-10112-101
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 1
- Pełna specyfikacja
Pokémon TCG: Trainer's Toolkit (2025)
Wszystko, czego potrzebujesz, żeby złożyć potężną talię!
Zamień swoją kolekcję kart w grywalne, fajne i gotowe do rywalizacji talie do Pokémon TCG! W środku tego zestawu znajdziesz całą masę kart Trenerów - w tym także wyjątkowe ACE SPEC - oraz poradnik, który krok po kroku pokaże Ci, jak złożyć talię, która wyciśnie maksimum z Twoich najlepszych Pokémonów.
Dzięki temu zestawowi łatwiej podejmiesz decyzje, z którymi mierzy się każdy gracz:
- postawić na mocniejsze Pokémony?
- a może bardziej strategiczne karty Trenerów?
- ile Energii to już za dużo?
Z Pokémon TCG: Trainer's Toolkit możesz stworzyć zupełnie nowe talie, odkrywać niesamowite kombinacje i cieszyć się emocjonującymi pojedynkami 1 na 1 - wszystko, czego potrzeba, żeby wejść na wyższy poziom gry!
| Waga | 475 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 245 x 110 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Pokemon TCG |
|---|---|
| Nr katalogowy | 10-10112-101 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Nie dotyczy |
| Marka | Pokemon |
| Rodzaj | Kolekcjonerskie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 10.8 x 24.4 x 8.3 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Angielska |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |