karty
Karty Stellar Crown - Booster Box (36)
- Nr katalogowy:
190-85897 BOX
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
450,00 zł / szt
553,50 zł brutto
Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Stellar Crown - Booster Box (36)
Wyrusz w przygodę, która przebudzi wewnętrzną moc!
Zejdź do świata pod powierzchnią i odkryj prawdziwy potencjał zjawiska Terastal! Legendarny Pokémon Terapagos zajmuje tron, dołączając do Cinderace ex, Lapras ex i Galvantuli ex. Wszyscy dzierżą nowe, błyskotliwe moce jako Stellar Tera Pokémon ex. Nowo odkryty Hydrapple ex prowadzi jeszcze więcej Pokémonów ex do bitwy, a karty ACE SPEC nadal wprowadzają zamieszanie w grze Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Stellar Crown!
Dodatek Stellar Crown zawiera łącznie:
- Ponad 170 kart
- Ponad tuzin nowych Pokémonów ex
- Więcej nowych kart ACE SPEC
- Ponad 20 kart Trenerów
- Ponad 30 kart Pokémonów i Trenerów ze specjalnymi ilustracjami
Specyfikacja techniczna
| Producent | Pokemon TCG |
|---|---|
| Nr katalogowy | 190-85897 BOX |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | 1 |
| Marka | Pokemon |
| Rodzaj | Kolekcjonerskie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 12.1 x 7.5 x 13.3 cm |
| Akcesoria w zestawie | 36 Pokémon TCG: Scarlet & Violet - Stellar Crown - Booster pack |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Angielska |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Waga | 750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 135 x 125 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |