karty
Karty Mega Evolution - Chaos Rising - 3-Pack Blister
- Nr katalogowy:
10-10401-118
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
46,46 zł / szt
57,15 zł brutto
Pokémon TCG: Mega Evolution - Chaos Rising - 3-Pack Blister
Gdy Mega Floette ex rozpoczyna swój siejący zamęt atak, normalny zgiełk miasta zamienia się w chaos i dewastację! Pełen odwagi i determinacji Mega Greninja ex gromadzi inne potężne Mega Evolution Pokémon ex, w tym Mega Pyroar ex oraz Mega Dragalge ex, aby powstrzymać narastające zagrożenie.
Kiedy zapada noc, niebezpieczeństwo rozkwita w dodatku Pokémon TCG: Mega Evolution - Chaos Rising.
Pokémon TCG: Mega Evolution - Chaos Rising - 3-Pack Blister zawiera:
- 3 Boostery Pokémon TCG
- Karta promo card
Specyfikacja techniczna
| Producent | Pokemon TCG |
|---|---|
| Nr katalogowy | 10-10401-118 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Nie dotyczy |
| Marka | Pokemon |
| Rodzaj | Kolekcjonerskie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18.1 x 15.3 x 20.1 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Angielska |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Waga | 98 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 195 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |