karty
Karty Mega Evolution - Ascended Heroes - Trainers 2-pack Blister - B
- Nr katalogowy:
2028771
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
35,47 zł / szt
43,63 zł brutto
Pokémon TCG: Mega Evolution - Ascended Heroes - Trainer's 2-pack Blister - B
Prowadzona przez Erikę Celadon City Gym wypełniona jest piękną roślinnością i całą masą Pokémonów typu Grass. Natomiast odwiedzający miasto Medali w regionie Paldea mają okazję stanąć do walki z Larrym i jego Pokémonami typu Normal.
W tym zestawie znajdziesz kartę promocyjną przedstawiającą Erikas Tangela lub Larrys Komala, metaliczny żeton z wizerunkiem wybranego Gym Leadera oraz dwa boostery z dodatku Pokémon TCG: Mega Evolution - Ascended Heroes.
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 x 195 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Pokemon TCG |
|---|---|
| Nr katalogowy | 2028771 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Nie dotyczy |
| Marka | Pokemon |
| Rodzaj | Kolekcjonerskie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20 x 18.5 x 31.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Angielska |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |