karty
Karty Mega Evolution - Ascended Heroes - Tech Sticker Collection - Gastly/Mega Gengar
- Nr katalogowy:
2028773
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
57,33 zł / szt
70,52 zł brutto
Pokémon TCG: Mega Evolution - Ascended Heroes - Tech Sticker Collection
Pokémony z regionu Kanto wznoszą się na wyżyny - i prezentują swoją potęgę w formie kart promo, jak i uroczych naklejek! W tym zestawie znajdziesz Charmandera lub Gastlyego jako połyskującą kartę promo foil, a także arkusz naklejek tech stickers z Charmanderem i Mega Charizardem Y lub Gastlym i Mega Gengarem. A na koniec - jeszcze więcej Pokémonów w trzech boosterach ze specjalnego dodatku Pokémon TCG: Mega Evolution - Ascended Heroes!
Zestaw Pokémon TCG: Mega Evolution - Ascended Heroes - Tech Sticker Collection - Gastly/Mega Gengar zawiera:
- Połyskującą kartę promo z Gastlym
- Arkusz tech stickers
- 3 boostery Pokémon TCG: Mega Evolution - Ascended Heroes
| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 x 195 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Pokemon TCG |
|---|---|
| Nr katalogowy | 2028773 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Nie dotyczy |
| Marka | Pokemon |
| Rodzaj | Kolekcjonerskie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20 x 21 x 19 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Angielska |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |