karty
Karty FIFA 2026 Puszka kolekcjonera
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
048-02923
- Rodzaj: Sportowe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
40,88 zł / szt
50,28 zł brutto
Karty FIFA 2026 Puszka kolekcjonera
Panini FIFA 365 Adrenalyn XL 2026 to już jedenasta kolekcja z serii, która podbiła serca dzieci na całym świecie! Najnowsza kolekcja prezentuje najlepsze drużyny i gwiazdy największych światowych lig piłkarskich, a także nowe treści, kategorie kart i specjalne materiały! Nowością w całej kolekcji są saszetki KICK OFF jako zapowiedź nadchodzącej kolekcji, nawiązanie do nadchodzącego turnieju FIFA World Cup 26 oraz KARTY PALLALEL i KARTY Z AUTOGRAFAMI! Tegoroczna kolekcja to ponad 450 kart do zebrania.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Panini Kolekcja |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 048-02923 |
| Rodzaj | Sportowe |
| Marka | FIFA 365 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 11 x 16,9 x 7,4 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Waga | 325 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 110 x 205 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |