USB
Karta WLAN 802.11ac USB2.0, z anteną
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
- Antena: Zewnętrzna odłączana
- Bezpieczeństwo:
64/128-bit WEP, WPA, WPA2, WPA-PSK, TKIP, AES
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
66,02 zł / szt
81,20 zł brutto
Mobilny bezprzewodowy adapter USB 2.0 USB z anteną zewnętrzną firmy LogiLink. Szybkie przesyłanie danych do 150 Mbit / s przy 2,4 GHz i 433 Mb / s przy 5 GHz, obsługuje standard IEEE 802.11ac / a / b / g / n. Szyfrowanie WEP, WPA, WPA2, WPA-PSK, TKIP, AES zapewnia optymalne bezpieczeństwo.
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo | 64/128-bit WEP, WPA, WPA2, WPA-PSK, TKIP, AES |
| Zysk anteny | 3 |
| Liczba anten | 1 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Wymiary | 79 x 113 x 12 mm |
| Waga | 34 |
| Pozostałe parametry |
|
| Chipset | Realtek 8811AU |
| Interfejs | USB |
| Typ | WiFi |
| Oznaczenia |
| Waga | 62 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 105 x 20 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |