akcesoria
Karta SNMP IPv4 3915100120-S
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura operacyjna: 0~40 stopni C
- Wilgotność otoczenia pracy: 10~80% - Złącza: RJ-45
- Wymiary:
130 x 60 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
399,26 zł / szt
491,09 zł brutto
Karta SNMP
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 150 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DELTA ELECTRONICS |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura operacyjna: 0~40 stopni C |
| Złącza | RJ-45 |
| Wymiary | 130 x 60 mm |
| Waga | 58 |
| Pozostałe parametry | - Moc wejściowa: 9~24 VDC |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |