USB
Karta sieciowa A6150 USB AC1200
- Pasmo: 5 GHz
- Standardy: 802.11a
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
113,27 zł / szt
139,32 zł brutto
Dwuzakresowa karta sieciowa USB WiFi 802.11ac
Ta dwuzakresowa minikarta sieci bezprzewodowej USB WiFi AC1200, zgodna z dowolnym standardowym routerem WiFi, zwiększy szybkość Twojego notebooka z systemem Windows do prędkości łączności WiFi w standardzie AC. Kompaktowa konstrukcja karty zapewnia dodatkową mobilność, która pozwala na korzystanie z niezakłóconego opóźnieniami strumieniowego przesyłania danych w jakości HD oraz bezpieczne i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu. Szybkość transmisji do 300/867 Mb/s, tryb MU-MIMO, dwa zakresy i funkcja Beamforming+ sprawiają, że karta A6150 zapobiega zakłóceniom i zapewnia największą prędkość połączenia z siecią WiFi. Obsługuje wszystkie routery WiFi.
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 125 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Netgear |
|---|---|
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 20 × 14 × 7 mm |
| Waga | 5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB |
| Typ | WiFi |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |