karty dźwiękowe
KARTA MUZYCZNA QUER 3D PLUG&PLAY 2 KANAŁY
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
- Złącza: 1x 3,5mm minijack Mikrofon
- Technologie:
Wsparcie 3D-Sound i Virtual 5.1-Sound
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
10,60 zł / szt
13,04 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | QUER |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Złącza | 1x 3,5mm minijack Mikrofon |
| Technologie | Wsparcie 3D-Sound i Virtual 5.1-Sound |
| Pozostałe parametry | Cyfrowy wzmacniacz Class-B |
| Interfejs | USB |
| Liczba kanałów audio | 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 100 x 143 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |