karty pamięci
Karta microSDXC 1TB VX V30 Class 10 UHS-I U3
- Pojemność pamięci flash: 1
- Wymiary:
11 x 15 x 1 mm
- Waga: 0.3
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
246,92 zł / szt
303,71 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Patriot |
|---|---|
| Pojemność pamięci flash | 1 |
| Wymiary | 11 x 15 x 1 mm |
| Waga | 0.3 |
| Prędkość zapisu | 80 |
| Prędkość odczytu | 90 |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Klasa pamięci | V30 |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-I |
| Adapter | Nie |
| Czytnik USB | Nie |
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |