nVidia/AMD/Intel
Karta graficzna GeForce RTX 5060 8GB 2F
- Model:
GeForce RTX 5060
- Rdzenie CUDA: 3840
- Taktowanie rdzenia (Boost): 2497
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 190,97 zł / szt
1 464,89 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | PNY |
|---|---|
| Model | GeForce RTX 5060 |
| Rdzenie CUDA | 3840 |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2497 |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Chipset | GeForce RTX 5060 |
| Wymiary | 39,8 x 120 x 200 mm |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 |
| Taktowanie rdzenia | 2280 |
| Taktowanie pamięci | 28 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Złącze karty graf. | PCI-E 8x ver. 5.0 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Wersja | Box |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Oznaczenia |
| Waga | 760 kg |
|---|---|
| Wymiary | 325 x 70 x 175 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |