nVidia/AMD/Intel
Karta graficzna GeForce RTX 3050 LP E 6G OC
- Model:
GeForce RTX 3050 LP E 6G OC
- Rdzenie CUDA: 2304
- Taktowanie rdzenia (Boost): 1492
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
753,25 zł / szt
926,50 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | MSI |
|---|---|
| Model | GeForce RTX 3050 LP E 6G OC |
| Rdzenie CUDA | 2304 |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1492 |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Chipset | GeForce RTX 3050 |
| Wymiary | 42 x 69 x 174 mm |
| Waga | 352 |
| Wielkość pamięci VRAM | 6 |
| Taktowanie pamięci | 14 |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 4.0 |
| Szyna pamięci | 96-bitowa |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wersja | Box |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Oznaczenia |
| Waga | 570 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 250 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |