kamery
Kamera wideobar UVC40
- Użytkowanie: Średnia sala
- Wymiary:
600 x 68 x 82 mm
- Waga: 2.56
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 824,28 zł / szt
3 473,86 zł brutto
Yealink UVC40 to uniwersalne, inteligentne urządzenie konferencyjne USB do małych pomieszczeń. Wyposażony w aparat 20 MP i superszerokokątny obiektyw 133°, UVC40 zapewnia wyjątkową jakość wideo. Wraz z elektryczną pokrywą obiektywu, jej technologie sztucznej inteligencji, w tym wykrywanie twarzy, lokalizacja dźwięku, śledzenie mówcy itd., pozwalają użytkownikom na inteligentniejszą i bezpieczniejszą wideokonferencję. Dzięki 8 matrycom mikrofonów MEMS i głośnikowi o wysokiej wierności, UVC40 zapewnia doskonałą jakość połączeń nawet w trybie pełnego dupleksu. Co więcej, UVC40 obsługuje zdalne zarządzanie na platformie Yealink Device Management Platform za pośrednictwem wbudowanego Wi-Fi.
| Waga | 3138 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 195 x 680 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Yealink |
|---|---|
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Wymiary | 600 x 68 x 82 mm |
| Waga | 2.56 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Cechy i funkcje | powiększenie cyfrowe |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |