Kamera wewnętrzna H6c Pro 3K
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Wymagania środowiskowe:
-10°C do 45°C, wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Pełna ochrona z dodatkową inteligencją
Najnowszy H6c Pro 3K ułatwia i usprawnia monitorowanie bezpieczeństwa wewnątrz pomieszczeń, eliminując niepotrzebne komplikacje. Kamera automatycznie obraca się, aby uchwycić więcej szczegółów dzięki obiektywowi 3K, zapewniając, że nic nie zostanie pominięte. Dzięki niezrównanej reakcji na ruch człowieka i głośne dźwięki, kamera robi kolejny krok w kierunku przyszłości automatyzacji. Oprócz zaawansowanych funkcji zabezpieczeń, wprowadza także innowacyjny przycisk do połączeń dotykowych, aby ułatwić kontakt z rodziną.
| Waga | 449 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 110 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | EZVIZ |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Wymagania środowiskowe | -10°C do 45°C, wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji) |
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Standardy | 802.11a |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Kąt widzenia przekątna | 104 |
| Kąt widzenia poziomy | 87 |
| Kąt widzenia pionowy | 53 |
| Wymiary | 88 x 88.2 x 119 mm |
| Waga | 213 |
| Certyfikaty |
|
| Matryca | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | 4 mm |
| Zasilanie | DC 5V/2A |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 2880 x 1620 |
| Klasa szczelności | Brak |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |