Kamera Smart Camera C500 Dual
- Standardy: 802.11n
- Złącza: microSD
- Transmisja dwukierunkowa: Tak
- Pełna specyfikacja
Xiaomi Smart Camera C500 Dual
Dwie kamery z technologią SI, inteligentne wykrywanie i doskonała jakość obrazu
Podwójna kamera do kompleksowego monitoringu
Dwie kamery, jedno urządzenie. Obejmuje dwa kierunki naraz, rejestrując jednocześnie dwa widoki domu i redukując martwe punkty.
Dwie kamery w jednym urządzeniu zapewniające podwójny zasięg
Dwie kamery, jedno urządzenie. Kamera szerokokątna daje szeroki kąt, a kamera z teleobiektywem zapewnia szczegółowe zbliżenia i kompleksowy materiał.
Wykrywanie płaczu dziecka w czasie rzeczywistym
Wykrywa płacz dziecka w czasie rzeczywistym i uruchamia alerty, pozwalając rodzicom na niezawodne monitorowanie dziecka.
Naciśnij i przytrzymaj szczegóły na nagraniu z kamery stałopozycyjnej, a kamera PTZ obróci się, aby zaprezentować zbliżenia
Gdy naciśniesz i przytrzymasz jakikolwiek obszar na nagraniu z kamery stałopozycyjnej, kamera PTZ automatycznie się obróci, aby zarejestrować zbliżenia. Użyj Xiaomi Home, aby wyświetlić określone obszary, zapewniając, że kluczowe detale są zawsze wyostrzone.
Obsługuje funkcję Xiaomi HyperOS Connect dla płynnej integracji wielu scenariuszy
To urządzenie obsługuje funkcję Xiaomi HyperOS Connect, umożliwiając obu kamerom uruchamianie interakcji urządzeń dla ulepszonego połączenia wielu scenariuszy.
| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 83 x 95 x 225 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Standardy | 802.11n |
| Złącza | microSD |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Typ kamery | PTZ |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5 GHz |
| Kąt widzenia poziomy | 360 |
| Wymiary | Wysokość 128 x szerokość 78 x grubość 77 mm |
| Waga | 305 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Napięcie 5V / 2A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Dwie kamery - stałopozycyjna oraz PTZ |
| Wymagania sprzętowe | iOS 12 i wyższy |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |