Kamera Sight Grafitowa
- Liczba klatek na sekundę: 60
- Wymiary:
Montaż na stole:
- Wysokość: 299,0 mm
- Szerokość: 169 mm
- Głębokość: 169 mm
Montaż w przelotce:
- Wysokość: 291,2 mm
- Szerokość: 93,4 mm
- Głębokość: 93,4 mm
- Waga: 1.5
- Pełna specyfikacja
Logitech Sight
Stołowa kamera towarzysząca z inteligentnym kadrowaniem dla wielu uczestników. Uzyskaj najlepszy widok całego pomieszczenia z dowolnego miejsca.
Zajmij miejsce przy stole
Kamera do sal konferencyjnych oparta na SI, która pozwala uczestnikom zdalnym poczuć się tak, jakby naprawdę siedzieli przy stole.
Przód i środek
Dodaj do kamery umieszczonej z przodu pokoju perspektywę "ze stołu" aby zapewnić lepsze, bardziej integracyjne wrażenia podczas spotkań hybrydowych.
Działa na każdej platformie
Kamera Sight integruje się z wiodącymi platformami do wideokonferencji, aby zapewnić jeszcze lepsze spotkania hybrydowe.
Zaprojektowana dla różnych przestrzeni
Kamerę Sight opracowano do obsługi przestrzeni do współpracy średniej wielkości i dużych, gdzie rozszerza ona możliwości kamery z przodu sali o możliwość zarejestrowania rozmów i komunikacji niewerbalnej w całej sali.
Przejrzysty dźwięk. Przejrzysty obraz. Przejrzyste sterowanie.
Dzięki kamerom 4K i 7 mikrofonom formującym wiązki kamera Sight wyraźnie rejestruje rozmowy i komunikację niewerbalną. Wskaźniki świetlne i osłona wizjera umożliwiają jasną sygnalizację i kontrolę stanu.
Prosty i pewny montaż
Kamerę Sight z łatwością zainstalujesz i zamocujesz przy pomocy dołączonych uchwytów. Zintegrowany system prowadzenia kabli utrzymuje porządek na stole i pewne połączenie przewodów. Podstawka i pokrycie z mikroprzyssawkami utrzymują kamerę Sight pewnie w miejscu bez konieczności nawiercania otworów ani mocowania na stałe.
| Waga | 2900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 190 x 240 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Logitech |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Wymiary | Montaż na stole:
Montaż w przelotce:
|
| Waga | 1.5 |
| Pozostałe parametry | Kamera:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | RJ-45 |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |