Kamera Rex 4MP
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: RJ-45
- Standardy: 802.11b
- Pełna specyfikacja
Kamera Rex 4MP
Elegancki wygląd do użytku domowego
Dzięki eleganckiemu kompaktowemu wzornictwu Rex pasuje do wystroju w każdym domu czy biurze, zapewniając ich właścicielom bezcenny spokój i wrażenie estetyczne.
Wysoka jakość obrazu video 4MP Quad HD
Zaawansowany przetwornik obrazu 4MP QHD wyświetla wyjątkowo krystalicznie czysty obraz
355° w poziomie i 90° w pionie
Sferyczna budowa pozwala Rexowi obracać się o 355 stopni w poziomie i przechylać o 90 stopni w pionie, zapewniając możliwość obserwacji prawie każdego zakątka pomieszczenia, nie pozostawiając właściwie żadnych martwych stref.
Zaawansowana detekcja osób AI
Technologia przetwarzania obrazu na poziomie profesjonalnym dokładnie wykrywa ludzkie sylwetki podczas podglądu i natychmiast wysyła powiadomienie na smartfon, umożliwiając monitorowanie tego, co jest istotne, bez otrzymywania irytujących, fałszywych alertów.
Inteligentne śledzenie w obszarze do 360°
Kamera automatycznie śledzi i zapisuje obraz poruszającego się obiektu po wykryciu ruchu
Ostrzegawcze światło i syrena
Za każdym razem, gdy ktoś się włamie, wbudowana syrena włącza się podobnie jak reflektor, aby odstraszyć niepożądanych intruzów
Obraz kolorowy w nocy przy słabym oświetleniu
Dzięki polepszonej technologii nocnego obrazu oraz inteligentnym algorytmom, kamera zapewnia widzenie w nocy w żywych kolorach, nawet w warunkach słabego oświetlenia
Tryb Prywatny
Jedna dotkniecie w aplikacji i kamera automatycznie zakrywa obiektyw chroniąc twoją prywatność gdy jesteś w domu
Rozmowa dwukierunkowa
Wbudowany głośnik i mikrofon z funkcją eliminacji echa pozwalają na dwustronna komunikację ze zwierzętami i rodziną lub odstraszanie nieproszonych gości.
Zróżnicowane miejsce przechowywania nagrań
Nagrane materiały wideo są bezpiecznie przechowywane a dostęp do nich zabezpieczony czy to na karcie Micro SD, czy w chmurze.
Usługa Chmury
Usługa Chmury ułatwia życie dzięki powiadomieniom o alarmach, dostępu do wideo na żywo i aktualizacjom oprogramowania kamery za jednym dotknięciem aplikacji.
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 120 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Standardy | 802.11b |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Typ kamery | PTZ |
| Kąt widzenia poziomy | 92 |
| Kąt widzenia pionowy | 48 |
| Wymiary | 90 × 90 × 107,4 mm |
| Waga | 275 |
| Matryca | 1/2.7 cali 4 Megapixel Progressive CMOS |
| Obiektyw | Ogniskowa: 3,6 mm |
| Zasilanie | DC 5V1.5A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |