Kamera Ranger 2C-D
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Standardy: 802.11b
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Pełna specyfikacja
Kamera Ranger 2C-D
Detekcja osób i alarm dźwiękowy
Nigdy więcej fałszywych alarmów!Nowoczesna technologia obrazu pozwala na błyskawiczną detekcję ludzkiej sylwetki i przesłanie powiadomienia o wykryciu intruza na Twój telefon.
Wbudowana syrena alarmu.
Inteligentne śledzenie 360°
Kamera automatycznie włączy nagrywanie obrazu, gdy tylko wykryje poruszający się obiekt.
Dowolnie obracaj kamerą, by uchwycić każdy zakamarek.
Alarm o wykryciu niepokojących dźwięków
Kamera przesyła powiadomienie na Twój telefon za każdym razem, gdy wykryje nietypowy dźwięk, jak np. płacz dziecka.
Wysoka jakość obrazu z dzień i w nocy
Ciesz się w pełni krystalicznie czystym obrazem o każdej porze dnia i nocy, nie martwiąc się o zużycie miejsca zapisu danych. Kamera wyposażona jest w przetwornik Full HD 1080P i nowy, wydajniejszy kodek H.265, który zmniejsza rozmiar plików.
Gdy zapadnie noc, kamera przechodzi automatycznie w tryb nocny, a jej zaawansowana technologia obrazu gwarantuje krystalicznie czystą wizję nawet w całkowitej ciemności.
Głośnik i mikrofon
Dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi możesz zdopingować dzieci do nauki, uspokoić domowego pupila lub wystraszyć nieproszonego gościa.
Tryb prywatności
Zakryj obiektyw kamery jednym kliknięciem, by zachować prywatność swoją i swoich gości.
Różne formy zapisu
Umieść swoje nagrania na karcie MicroSD lub w wirtualnej chmurze.
Chmura IMOU
Umieść swoje nagrania w chmurze, by cieszyć się nimi gdziekolwiek jesteś. Będą tam bezpieczne nawet, gdy kamera ulegnie zniszczeniu lub kradzieży.
| Waga | 398 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 90 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Standardy | 802.11b |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Złącza | microSD |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kąt widzenia poziomy | 92 |
| Kąt widzenia pionowy | 48 |
| Wymiary | 106.1 x 77.4 x 77.4 mm |
| Waga | 219 |
| Matryca | 1/2.7 cali 4 Megapikselowa progresywna matryca CMOS |
| Obiektyw | Stały obiektyw: 3.6 mm |
| Zasilanie | DC 5V1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |