kamery bezprzewodowe
Kamera Outdoor Camera CW300 EU
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Wymagania środowiskowe:
Temperatura: -30°C do 60°C
- Standardy: 802.11b
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
157,30 zł / szt
193,48 zł brutto
| Waga | 848 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 150 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura: -30°C do 60°C |
| Standardy | 802.11b |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Kąt widzenia poziomy | 113 |
| Kąt widzenia pionowy | 160 |
| Wymiary | 168 x 100 x 123 mm |
| Zasilanie | 12V - 1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |