kamery bezprzewodowe
Kamera IPC-K7CP-3H1WE
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: RJ-45
- Standardy: 802.11n
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
94,38 zł / szt
116,09 zł brutto
Imou Cruiser SE+ 3MP to nowoczesna, bezprzewodowa kamera zewnętrzna, wyposażona w 3-megapikselowy obiektyw, który zapewnia wyraźny i szczegółowy obraz. Kamera umożliwia nagrywanie w kolorze także w nocy oraz posiada funkcje wykrywania osób i aktywnego odstraszania. Dzięki dwóm antenom oferuje stabilne połączenie bezprzewodowe w paśmie 2,4 GHz, eliminując potrzebę korzystania z kabli. Kamera posiada również opcję dwukierunkowej komunikacji głosowej, co pozwala na rozmowę z osobami w jej pobliżu.
| Waga | 760 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 160 x 195 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Wymiary | 183 x 121 x 136 mm |
| Waga | 395 |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | 1/2.8" 3MP Progressive Scan CMOS |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |