kamery IP
Kamera IPC-HFW2549S- S-IL-0280B
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -40°C do +60°C
- Temperatura przechowywania: -40°C do +60°C
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
360,00 zł / szt
442,80 zł brutto
W przypadku pracy w systemie IP, kamera musi być w stanie rejestrować obraz w wysokiej rozdzielczości. Kamera firmy Dahua została zaprojektowana tak, aby rejestrować materiał z monitoringu z żywymi kolorami i płynnym obrazem. Urządzenie to wyposażone jest w technologię, która pozwala mu pozostać niewzruszonym na zmienne warunki podczas stosowania w monitoringu. Dodatkowo kamera ta została zaprojektowana tak, aby aktywnie dopasowywać się do różnych środowisk monitoringu. Kamera posiada slot na kartę microSD, która może pomieścić do 256GB. Karta ta może służyć jako dodatkowy nośnik nagrań, które można zapisać lokalnie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0.007 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kąt widzenia poziomy | 111 |
| Kąt widzenia pionowy | 58 |
| Wymiary | 166.2 mm × 70 mm × 70 mm |
| Waga | 0.47 |
| Matryca | 1/2.7" CMOS |
| Obiektyw | M12 |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af) |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2960 x 1668 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 605 kg |
|---|---|
| Wymiary | 210 x 100 x 100 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |