kamery IP
Kamera IP SD2A500HB-GN-A- PV-0400-S2
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
Temperatura pracy: -30°C do +55°C
- Protokoły sieciowe:
UDP; FTP; RTMP; IPv6; IPv4; IP Filter; DNS; RTCP; HTTP; NTP; SSL; DHCP; RTP; SMTP; HTTPS; TCP/IP; RTSP; DDNS; ARP
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
340,89 zł / szt
419,29 zł brutto
- 2 diody IR LED o zasięgu 30m
- 2 diody LED światła białego o zasięgu 30m
- 3 tryby pracy oświetlacza: tylko IR, tylko LED, Smart (IR + LED)
- Technologie: AWB, ATW, AGC, BLC, HLC, 2D/3D NR, DWDR
- Smart Dual Illuminators - podwójny oświetlacz
- Wbudowany mikrofon i głośnik do dwukierunkowej rozmowy
- Obsługa kart microSD / microSDHC / microSDXC do 512GB
- Kompatybilność: ONVIF, CGI, RTMP, SDK, P2P
- Obrót kamery: 0° ~ 345° (Pan), 0° ~ +80° (Tilt)
- Funkcje IVS: przekroczenie linii, wykrycie intruza, detekcja człowieka
- Aktywne odstraszanie: 2 migające diody LED (biały), sygnał dźwiękowy (alarm)
- Systemy: detekcja ruchu
- Prędkość i rozdzielczość przetwarzania: 20 kl/s dla 2560x1920 (5Mpx); 25/30 kl/s dla 2560x1440 (4Mpx)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: -30°C do +55°C |
| Protokoły sieciowe | UDP; FTP; RTMP; IPv6; IPv4; IP Filter; DNS; RTCP; HTTP; NTP; SSL; DHCP; RTP; SMTP; HTTPS; TCP/IP; RTSP; DDNS; ARP |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Typ kamery | Panoramiczna |
| Złącza | Audio in |
| Kąt widzenia poziomy | 80 |
| Kąt widzenia pionowy | 58 |
| Wymiary | 140.5 × 111.0 x 111.0 mm |
| Waga | 0.5 |
| Matryca | 1/2.8" 5MP STARVIS image sensor CMOS |
| Obiektyw | 4.0 mm |
| Zasilanie | 12 VDC/1.5 A +/- 10% PoE (802.3af) |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 2560 x 1920 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 642 kg |
|---|---|
| Wymiary | 145 x 145 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |