Kamera IP IPC-S3EP-3M0WE Bullet 3 3MP
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Wymagania środowiskowe:
- -30°C~+50°C
- Wilgotność względna mniejsza niż 95%.
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Bullet 3
Wybierz najlepsze dla siebie
Bullet 3 oferuje 2 różne opcje pikseli aparatu, więc możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.
Zasilany przez precyzję IMOU SENSE Al
IMOU SENSE to samodzielnie opracowany algorytm Al pod marką lMOU. Zastosowanie najnowocześniejszej technologii w branży pozwala, aby Twój Bullet 3 był do 50% dokładniejszy niż zwykłe produkty i przesyłał Ci wyniki wykrywania w ciągu 0,02 sekundy.
Dokładne wykrywanie ludzi i pojazdów
Dzięki technologii lMOU SENSE nowo udoskonalona funkcja wykrywania ludzi i pojazdów z aluminium może skutecznie redukować fałszywe alarmy powodowane przez komary i drżenie drzew. Efektywny zasięg wykrywania może sięgać odpowiednio 22 metrów w przypadku osób i 44 metrów w przypadku samochodów, co zapewnia naprawdę dokładne wykrywanie.
Rozświetl noc sprytem
Bullet 3 może dostosować różne tryby noktowizora do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy chcesz, aby noktowizor pozostawał cały czas w pełnym kolorze, czy też chcesz włączyć pełny kolor tylko wtedy, gdy wystąpi zdarzenie mające na celu oszczędzanie energii, zawsze może Cię zadowolić.
Umieść swój aparat dalej dzięki Wi-Fi 6
Bullet 3 obsługuje najnowszy standard Wi-Fi 6 z wyższą szybkością przesyłania danych i lepszą penetracją ścian, co pozwala na szerszy zasięg bezpieczeństwa.
Profesjonalna ochrona na każdą burzę
Dzięki wodoodporności IP67 Bullet 3 jest odporny na wnikanie kurzu i z łatwością radzi sobie z deszczem i wiatrem, zapewniając bezpieczeństwo przez całą dobę.
Połącz swój dom z dowolnego miejsca
Wbudowany głośnik i mikrofon z funkcją eliminacji echa umożliwiają interakcję ze zwierzętami i rodziną z dowolnego miejsca
Specyfikacja techniczna
| Producent | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Standardy | 802.11ax |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Kąt widzenia poziomy | 55 |
| Kąt widzenia pionowy | 104 |
| Wymiary | 147.7 x 74.2 x 75.6 mm |
| Waga | 290 |
| Certyfikaty | CE |
| Matryca | 1/2.8" 3 Megapixel Progressive CMOS |
| Obiektyw | Obiektyw stały 2,8 mm/3,6 mm |
| Zasilanie | DC 12V1A Power Supply |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 562 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 220 x 100 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |