kamery IP
Kamera IP IPC-HFW3841E-AS-0280B-S 2
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -30°C do 60°C
- Dopuszczalna wilgotność: poniżej 95%
- Protokoły sieciowe:
- IPv4
- HTTP
- HTTPS
- TCP
- UDP
- ARP
- RTP
- RTSP
- SMTP
- FTP
- DHCP
- DNS
- NTP
- Multicast
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
562,89 zł / szt
692,35 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Protokoły sieciowe |
|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Złącza | RCA |
| Standardy | IPv4 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Kąt widzenia poziomy | 107 |
| Wymiary | 192,7 x 70,5 x 66,4 mm |
| Waga | 0.78 |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | 1/2.8" CMOS |
| Zasilanie | 12V DC, PoE (802.3af) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 773 kg |
|---|---|
| Wymiary | 137 x 252 x 113 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |