kamery IP
Kamera IP IPC-HDW1530T-0280B-S6
- Złącza: RJ-45
- Liczba klatek na sekundę: 20
- Pozostałe parametry:
- Mechaniczny filtr ICR
- Zasięg reflektora Smart IR: 30 m
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
215,00 zł / szt
264,45 zł brutto
Kamera IP IPC-HDW1530T-0280B-S6
Kamera jest przeznaczona do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Obudowa pozwala na montaż kamery na suficie a przy zastosowaniu adaptera PFB204W również do ściany. Kamera Dahua IP oparta jest na przetworniku obrazu najwyższej jakości uzyskując rozdzielczość 5 Mpx. Urządzenie wyposażone jest w obiektyw 2,8mm (kąt widzenia 108°) oraz oświetlacz podczerwieni Smart IR, zapewniający doświetlenie monitorowanej przestrzeni do 30 metrów. Dodatkowym atutem kamery jest możliwość pracy w chmurze - podłączenia urządzenia do Internetu bez konieczności posiadania stałego adresu IP, wykonywania skomplikowanej konfiguracji. Kamera została wyposażona w mikrofon.
| Waga | 459 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 110 x 110 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dahua |
|---|---|
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | 1/2,7" CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | 12V DC/PoE (802.3af) |
| Funkcje specjalne |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2880 x 1620 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |