Kamera IP IPC-B46LP
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Standardy: 802.11n
- Złącza: microSD
- Pełna specyfikacja
Cell 2 Kamera zewnętrzna Wi-Fi, 4 Mpx, H.265 / H.264
Kamera Cell 2 monitoruje w czasie rzeczywistym to co dzieje się wewnątrz lub na zewnątrz wokoło Twojego domu z obrazem w rozdzielczości 4MP. Wielokrotnie ładowalny akumulator pozwala na podtrzymanie ochrony do pół roku od ostatniego pełnego naładowania. Technologia detekcji osób pozwala kamerze inteligentnie wykryć sylwetkę człowieka. Zatem zostanie wysłane ostrzeżenie o poruszającej się osobie, a nie na przykład przypadkowym zwierzęciu. Cztery tryby pracy w ciemności dają czysty jak w dzień obraz nocny nawet w całkowitej ciemności.
4MP QHD Video
Jeszcze lepsza jakość obrazu niż 1080P.
Inteligentny kolorowy tryb nocny
Cztery tryby dają czysty jak w dzień obraz nocny nawet w całkowitej ciemności.
Detekcja w podczerwieni
Wysokiej jakości pasywny detektor podczerwieni zredukuje fałszywe powiadomienia.
Detekcja osób
Szybkie wykrycie sylwetki osoby w Twoim domu.
Łączność bezprzewodowa w 100%
Wygodne używanie kamery bez przewodów sieciowych i zasilających.
Skuteczne odstraszanie
Odstraszenie niepożądanych gości za pomocą wbudowanego światła i syreny.
Dwustronna komunikacja
Możliwa rozmowa w czasie rzeczywistym z osobami przed kamerą.
Klasa szczelności IP65
Zabezpieczenie przed warunkami zewnętrznymi.
Ładowalny akumulator
Zasilanie za pomocą wielokrotnie ładowalnego akumulatora: DC 5V, 1A.
Połączenie przez Wi-Fi
IEEE802.11b/g/n (2,4 GHz) oraz 5 GHz.
Tryb prywatny
Urządzenie w trybie prywatnym usypia, gwarantując Twoją osobistą prywatność.
Zróżnicowana forma zapisu
Zapisane video czy obrazy mogą być przechowywane w Chmurze lub na lokalnej karcie Micro SD (do 128GB).
| Waga | 644 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 203 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Złącza | microSD |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Typ kamery | Endoskopowa |
| Kąt widzenia poziomy | 110 |
| Kąt widzenia pionowy | 61 |
| Wymiary | 109 x 61 x 57 mm |
| Waga | 313.7 |
| Pozostałe parametry | Kamera
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 1920 x 1440 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |