kamery IP
Kamera IP DS-2CD2T86G2H-2I(2.8mm)(eF)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: -30°C do 60°C' Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Warunki uruchomienia i eksploatacji: -30°C do 60°C; Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
706,20 zł / szt
868,63 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie HTTPS, uwierzytelnianie 802.1X (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-MD5), znak wodny, filtr adresów IP, uwierzytelnianie podstawowe i skrótowe dla HTTP/HTTPS, WSSE i uwierzytelnianie szyfrowane dla Open Network Video |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Standardy | IPv6 |
| Minimalne oświetlenie | 0.0008 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Kąt widzenia przekątna | 128 |
| Kąt widzenia poziomy | 105 |
| Kąt widzenia pionowy | 54 |
| Wymiary | 286.7 mm × 93.3 mm × 91.2 mm |
| Waga | 1180 |
| Matryca | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | 2.8 mm |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 1656 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 390 x 155 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |