kamery IP
Kamera IP DS-2CD2T46G2H-2I(2.8mm)(eF)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: -30°C do 60°C; Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Warunki uruchomienia i eksploatacji: -30°C do 60°C; Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
484,63 zł / szt
596,09 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie HTTPS, filtr adresów IP, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie podstawowe i szyfrowane dla HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2, WSSE i uwierzytelnianie szyfrowane dla Open Network Video Interface |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets |
| Standardy | IPv4 |
| Minimalne oświetlenie | 0.001 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Kąt widzenia przekątna | 119 |
| Kąt widzenia poziomy | 100 |
| Kąt widzenia pionowy | 54 |
| Wymiary | 286.7 × 93.1 × 91.2 mm |
| Waga | 1085 |
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | 2.8 mm |
| Tryb nocny | Nie |
| Detekcja ruchu | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 1662 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 390 x 155 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |