Kamera IP DS-2CD2786G2-IZS(2.8-12)
- Złącza: RJ-45
- Bezpieczeństwo:
Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie HTTPS, filtrowanie adresów IP, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie podstawowe i digest dla HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2, WSSE i uwierzytelnianie digest dla Open Network Video Interface
- Protokoły sieciowe:
TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP
- Pełna specyfikacja
Zmiennoogniskowa kopułkowa kamera sieciowa 4K AcuSense
Cechy
- Wysokiej jakości obrazowanie w rozdzielczości 8 MP
- Zmotoryzowany obiektyw zmiennoogniskowy dla łatwej instalacji i monitorowania
- Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu dzięki technologii Power-by-DarkFighter
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Wyraźne obrazowanie przy silnym oświetleniu z tyłu dzięki prawdziwej technologii WDR 120 dB
- Skoncentruj się na klasyfikacji celów ludzi i pojazdów w oparciu o głębokie uczenie
- Dostępny interfejs audio i alarmowy
- Odporny na wodę i kurz (IP66) i wandaloodporny (IK10)
| Waga | 1560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 175 x 175 x 245 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie HTTPS, filtrowanie adresów IP, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie podstawowe i digest dla HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2, WSSE i uwierzytelnianie digest dla Open Network Video Interface |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Standardy | 802.3af |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Minimalna czułość | 0.003 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kąt widzenia poziomy | 108 |
| Kąt widzenia pionowy | 58 |
| Wymiary | 153.5 mm × 133.2 mm |
| Waga | 1080 |
| Pozostałe parametry | Warunki przechowywania
Warunki uruchamiania i pracy
|
| Matryca | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | Moc
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |