kamery IP
Kamera IP DS-2CD2746G2HT-IZS(2.8-12mm)(eF)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: -30°C do 60°C; Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Warunki uruchomienia i eksploatacji: -30°C do 60°C; Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
831,89 zł / szt
1 023,22 zł brutto
| Waga | 1578 kg |
|---|---|
| Wymiary | 207 x 207 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie HTTPS, uwierzytelnianie 802.1X (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-MD5), znak wodny, filtr adresów IP, uwierzytelnianie podstawowe i skrótowe dla HTTP/HTTPS, WSSE i uwierzytelnianie szyfrowane dla Open Network Video |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Standardy | IPv6 |
| Minimalne oświetlenie | 0.001 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Kąt widzenia przekątna | 125 |
| Kąt widzenia poziomy | 105 |
| Kąt widzenia pionowy | 56 |
| Wymiary | 141 x 141 x 112 mm |
| Waga | 820 |
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | Obiektyw zmiennoogniskowy od 2.8 do 12 mm |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |