Kamera IP DS-2CD2743G2-IZS(2. 8-12mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Bezpieczeństwo:
Inteligentny algorytm zastosowany i opracowany przez firmę Hikvision pozwala znacząco obniżyć wykorzystanie przepustowości sieci. Radykalne zmniejszenie ilości danych potrzebnych do uzyskania połączenia pozwala na ograniczenie wymogów dotyczących miejs
- Pełna specyfikacja
Kamera IP Hikvision DS-2CD2743G2-IZS to profesjonalne urządzenie do monitoringu z AcuSense o wysokiej jakości wizji i prostej instalacji. Kamery o rozdzielczości 4 MP (2688×1520, oparte na przetworniku 1/3 CMOS) są doskonałym wyborem dla osób potrzebujących całodobową, kompleksową ochronę swojego obiektu. Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany slot na kartę SD/ SDHC/ SDXC o pojemności do 256 GB.
W kamerze DS-2CD2743G2-IZS zastosowano obiektyw o zmiennej ogniskowej 2.8 mm 12 mm typu Motozoom, dzięki któremu możemy regulować kąt widzenia w poziomie od 95.8° do 29.2°, w pionie od 50.6° do 16.4°.
Kamera IP Hikvision DS-2CD2743G2-IZS jest wykorzystywana zarówno w monitoringu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Doskonale sprawdzi się zarówno w firmie, domu, jak i nadzorowaniu parkingu czy przestrzeni magazynowych. Jej obudowa w klasie szczelności IP67 jest odporna na wszelkie warunki pogodowe (odporność na kurz, wodę, uderzenia). Dodatkowo kamera zamknięta jest we wzmocnionej obudowie IK10 tzw. wandaloodporna.
Wbudowany promiennik podczerwieni IR do 40 m pozwala na uzyskanie dobrej jakości obrazu także w trudnych warunkach nocnych, bez oświetlenia.
Kamera posiada wbudowane złącze audio (wejście i wyjście) oraz alarm. Sprawia to, że zarządzanie obszarem, który nadzoruje urządzenie Hikvision jest jeszcze efektywniejsze i skuteczniejsze.
Kamera należy do serii EasyIP 2.0 Plus z AcuSense, dlatego posiada algorytm kompresji H.265+ i możliwość korzystania z 3 analityk VCA (inteligentna analiza zawartości obrazu). Korzystając z algorytmów głębokiego uczenia (ang. deep learning) urządzenie potrafi klasyfikować obiekty według kategorii człowiek/pojazd. Dodatkowo wykrywa ruch, rozpoznaje twarze, przekroczenie wirtualnej linii czy wtargnięcie w obszar. Dzięki temu wydajność pracy znacznie zwiększa się, dzięki wyeliminowaniu fałszywych alarmów.
- Przetwornik: 1/3 Progressive Scan CMOS, 4 MP
- Rozdzielczość: 2688×1520
- Interfejs: Ethernet 10/100 Mbps
- Kompresja: H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG
- Obiektyw: 2.8 mm 12 mm / Motozoom/ F1.6
- Ilość pikseli: 4 MP
- Czułość: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux z IR ON
- Oprogramowanie: iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
- IR LED (zasięg 40 m)
- AWB, AGC, BLC, 3D DNR, 120dB WDR, ROI
- Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
- Obudowa: IP67, IK10
- Zasilanie: 12 VDC lub PoE 802.3af
- Gwarancja: 36 miesięcy
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Inteligentny algorytm zastosowany i opracowany przez firmę Hikvision pozwala znacząco obniżyć wykorzystanie przepustowości sieci. Radykalne zmniejszenie ilości danych potrzebnych do uzyskania połączenia pozwala na ograniczenie wymogów dotyczących miejs |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE |
| Standardy | 802.3af |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Minimalna czułość | 0.005 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kąt widzenia poziomy | 95 |
| Kąt widzenia pionowy | 50 |
| Wymiary | śr. 153.3 × 111.6 mm |
| Waga | 880 |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | 1/3'' progressive scan CMOS, 4 MP |
| Obiektyw | 2.8 do 12 mm @F1.6 |
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 1354 kg |
|---|---|
| Wymiary | 175 x 175 x 250 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |