Kamera IP DS-2CD2686G2-IZS(2. 8-12mm)(C)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Bezpieczeństwo:
Inteligentny algorytm zastosowany i opracowany przez firmę Hikvision pozwala znacząco obniżyć wykorzystanie przepustowości sieci. Radykalne zmniejszenie ilości danych potrzebnych do uzyskania połączenia pozwala na ograniczenie wymogów dotyczących miejs
- Pełna specyfikacja
Kamera IP Hikvision DS-2CD2686G2-IZS to profesjonalne urządzenie do monitoringu o wysokiej jakości wizji i zaawansowanych możliwościach analityki obrazu. Kamery o rozdzielczości 8 MP (3840×2160, oparte na przetworniku 1/1.8 CMOS), są idealnym wyborem dla osób potrzebujących całodobową, precyzyjną ochronę swojego obiektu. Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany slot na kartę SD/ SDHC/ SDXC o pojemności do 256 GB.
W kamerze DS-2CD2686G2-IZS zastosowano obiektyw o zmiennej ogniskowej 2.8 mm 12 mm typu Motozoom z funkcją Auto Focus, dzięki któremu możemy regulować kąt widzenia w poziomie od 108° do 46°, w pionie od 58° do 26°.
Kamera IP Hikvision DS-2CD2686G2-IZS jest wykorzystywana zarówno w monitoringu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Doskonale sprawdzi się zarówno w firmie, domu, jak i nadzorowaniu parkingu czy przestrzeni magazynowych. Jej obudowa w klasie szczelności IP66 jest odporna na warunki pogodowe (odporność na kurz, wodę). Dodatkowo kamera zamknięta jest we wzmocnionej obudowie IK10 tzw. wandaloodporna.
Kamera posiada wbudowane złącze audio (wejście i wyjście) oraz alarm. Sprawia to, że zarządzanie obszarem, który nadzoruje urządzenie Hikvision jest jeszcze efektywniejsze i skuteczniejsze.
Kamera należy do najnowszej serii Hikvision Easy IP 4.0 AcuSense, która bazuje na technologii sztucznej inteligencji wykorzystującej algorytmy Deep Learning.
- Przetwornik: 1/1.8 Progressive Scan CMOS, 8 MP
- Rozdzielczość: 3840×2160, 4K
- Interfejs: Ethernet 10/100 Mbps
- Kompresja: H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG
- Obiektyw: 2.8 mm 12 mm / Motozoom/ F1.4
- Ilość pikseli: 8 MP
- Czułość: 0.003 Lux @ (F1.4, AGC ON), B/W: 0 Lux z IR
- Oprogramowanie: iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
- Audio I/O, alarm
- IR LED (zasięg 60 m)
- AWB, AGC, BLC, 3D DNR, , ROI
- Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
- Obudowa: IP66, IK10
- Zasilanie: 12V DC lub PoE 802.3af
- Gwarancja: 36 miesięcy
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Inteligentny algorytm zastosowany i opracowany przez firmę Hikvision pozwala znacząco obniżyć wykorzystanie przepustowości sieci. Radykalne zmniejszenie ilości danych potrzebnych do uzyskania połączenia pozwala na ograniczenie wymogów dotyczących miejs |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP |
| Standardy | 802.3at |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Minimalna czułość | 0.003 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kąt widzenia poziomy | 108 |
| Kąt widzenia pionowy | 58 |
| Wymiary | śr. 144.1 x 345.7 mm |
| Waga | 1430 |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | 1/1.8'' progressive scan CMOS, 8 MP |
| Obiektyw | 2.8 do 12 mm F1.4 |
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 2327 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 190 x 385 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |