kamery IP
Kamera IP DS-2CD2346G2-ISU/SL (2.8mm)(C)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Protokoły sieciowe:
TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
503,74 zł / szt
619,60 zł brutto
- Wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 4 MP
- Doskonała wydajność w warunkach słabego oświetlenia dzięki technologii Power-by-DarkFighter
- Wydajna technologia kompresji H. 265+
- Aktywna lampa błyskowa i alarm dźwiękowy
- Zapewnia bezpieczeństwo w czasie rzeczywistym dzięki wbudowanemu dwukierunkowemu dźwiękowi
- Wodoszczelność i pyłoszczelność (IP67)
| Waga | 1057 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 170 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0.003 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Kąt widzenia poziomy | 103 |
| Kąt widzenia pionowy | 55 |
| Wymiary | śr. 138.3 x 124.5 mm |
| Waga | 825 |
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | 2.8mm/F1.4 |
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |