kamery przewodowe
Kamera IP DS-2CD2046G2-IU/SL (2.8mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
Temperatura pracy: -30 do 60 °C
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
450,00 zł / szt
553,50 zł brutto
Kamera HikVision DS-2CD2046G2-IU/SL(2.8mm)(C) AcuSense
Zawansowana kamera cylindyczna IP o rozdzielczości 4MP wyposażona w obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm oraz oświetlacz podczerwieni o zasięgu do 40m. Kamera posiada mozliwość klasyfikacji alarmów na podstawie algorytmów głebokiego uczenia się.
- Rejestracja na kartę pamięci: do 256GB
- Klasyfikacja alarmu: Tak
- Wbudowana analiza obrazu: Tak
- Regulacja położenia: 360/90/360°
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: -30 do 60 °C |
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Standardy | 802.3af |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Minimalna czułość | 0 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK00 |
| Kąt widzenia poziomy | 103 |
| Kąt widzenia pionowy | 40 |
| Wymiary | Średnica 72,9x191,1 [mm] |
| Waga | 0.44 |
| Matryca | Maksymalna rozdzielczość: 4 MP (2688 x 1520) |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-III |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 783 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 240 x 120 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |