kamery IP
Kamera IP DS-2CD1363G2-LIU(2.8mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: -30°C do 60°C. Wilgotność do 95% (bez kondensacji)
- Warunki uruchomienia i pracy: -30°C do 60°C. Wilgotność do 95% (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
209,50 zł / szt
257,69 zł brutto
6 MP Inteligentna Kamera Sieciowa Turret z Hybrydowym Oświetleniem (stałoogniskowa)
- Wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 6 MP
- Obsługa wykrywania ludzi i pojazdów
- Inteligentne hybrydowe oświetlenie: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Odporna na wodę i kurz (IP67)
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Obsługa lokalnego przechowywania do 256 GB (gniazdo na kartę SD) (opcjonalnie)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, wymóg stosowania złożonych haseł, znak wodny, uwierzytelnianie Basic i Digest dla protokołu HTTP, uwierzytelnianie WSSE i Digest dla Otwartego Interfejsu Wideo w Sieci (ONVIF), dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta na p |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Standardy | 802.3af |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Kąt widzenia przekątna | 127 |
| Kompresja audio | MP2L2 |
| Kąt widzenia poziomy | 105 |
| Kąt widzenia pionowy | 55 |
| Wymiary | 110 x 110 x 93 mm |
| Waga | 340 |
| Matryca | 1/2.4" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 3200 x 1800 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 567 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 155 x 145 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |