Kamera IP DS-2CD1143G2-LIU(2.8mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
Temperatura pracy : -30 °C ... 60 °C
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Kamera IP DS-2CD1143G2-LIU(2.8mm)
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.265 / H.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 4 MPx.
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji.
Kamera spełnia klasę szczelności IP67.
Urządzenie zostało wyposażone w technologię Smart Hybrid Light, dzięki której użytkownik ma do wyboru tryb światła białego i tryb IR (podczerwieni). Gdy Smart Hybrid Light jest aktywny, białe światło włączy się automatycznie dopiero w momencie wykrycia obiektu w monitorowanym obszarze, co skutecznie poprawia jakość obrazu.
Audio:
- Wbudowany mikrofon
- Przesył audio po sieci
- Zgodność ze standardem AAC
- Redukcja szumu i echa
- Możliwość wyłączenia oświetlacza LED
- WDR - 120 dB - Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
- 3D-DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
- ROI - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu
- BLC - kompensacja światła wstecznego (tła)
- HLC - Kompensacja silnego światła (punktowego)
Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości
Obrót obrazu i odbicie lustrzane
Sharpness - Wyostrzanie konturów obrazu
Sabotaż wideo
Konfigurowalne strefy prywatności
Inteligentna detekcja ruchu (z rozróżnieniem ludzi oraz pojazdów)
Dostęp z telefonu komórkowego: Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P)
Android: Darmowa aplikacja Hik-Connect
iOS: Darmowa aplikacja Hik-Connect
Domyślny adres IP: 192.168.1.64
Domyślny login / hasło administratora: admin / -
Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu
- Porty dostępu przez www: 80
- Porty dostępu przez aplikację na PC: Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - aplikacja iVMS-4200
- Port dostępu przez aplikację mobilną: 8000
- Port ONVIF: 80
- RTSP URL:
- Strumień główny : rtsp://użytkownik:hasło@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/101/
- Strumień pomocniczy : rtsp://użytkownik:hasło@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/102/
| Waga | 657 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 155 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy : -30 °C ... 60 °C |
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe |
ONVIF: Wybrane funkcje: Technologia Smart Hybrid Light - w trybie nocnym działa oświ |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Standardy | 802.3af |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Minimalna czułość | 0 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK08 |
| Kąt widzenia poziomy | 98 |
| Wymiary | Wymiary: średnica 121 x 98 mm |
| Waga | 0.48 |
| Pozostałe parametry | Audio:
|
| Matryca |
|
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
Pobór mocy:
|
| Funkcje specjalne | Wybrane funkcje:
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |