kamery internetowe
Kamera internetowa TW-200 FULL HD ECO
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
63 x 91 x 54 mm
- Waga: 117
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 29 w magazynie
102,97 zł / szt
126,65 zł brutto
Trust TW-200 Kamera internetowa FULL HD - Czarny
Kamera internetowa full HD 1080p z szerokokątnym obiektywem, mikrofonem o dużym zasięgu i osłoną zapewniającą prywatność.
- Wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 1080p full HD przy 30 kl./s
- Obiektyw szerokokątny o kącie widzenia 70 stopni i stałej ogniskowej pomoże zmieścić się w kadrze
- Mikrofon o dużym zasięgu (5 m) rejestruje wyraźne głosy w dużych pomieszczeniach
- Automatyczne równoważenie bieli i korekta światła zapewniają wyraźny obraz w każdym oświetleniu
- Dzięki osłonie zapewniającej prywatność można całkowicie zasłonić wizję
- Uniwersalny statyw można umieścić na biurku lub monitorze
- Możliwość ustawienia na trójnogu (brak w zestawie) dzięki gwintowi 1/4"
- Kontrolka diodowa z przodu wskazuje status kamery
- Współpracuje ze wszystkimi programami do wideokonferencji takimi jak Skype, Teams i Zoom
| Waga | 166 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 130 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 63 x 91 x 54 mm |
| Waga | 117 |
| Pozostałe parametry | Długość przewodu: 150 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |