Kamera internetowa SmartVision 40
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Liczba klatek na sekundę: 60
- Wymiary:
650 x 62 x 80 mm
- Pełna specyfikacja
Kompleksowa inteligentna kamera
Yealink SmartVision 40 to inteligentny system konferencyjny typu wszystko w jednym o ultrawysokiej rozdzielczości przeznaczony do małych i średnich sal konferencyjnych. Integruje wiodące inteligentne algorytmy AI w celu zwiększenia efektywności spotkań.
Łączy obrazy z dwóch obiektywów 48 MP, prezentuje obraz o wyższej rozdzielczości i zapewnia wyraźniejszą jakość obrazu. Posiada również wbudowane głośniki stereo, 8-krotny układ mikrofonów MEMS i obsługuje 2 dodatkowe mikrofony rozszerzające. Inteligentna technologia redukcji szumów zapewnia dobre wrażenia dźwiękowe.
Ponadto jest wyposażony w inteligentne technologie AI, takie jak wykrywanie twarzy, pozycjonowanie źródła dźwięku i śledzenie głosu. Inteligentnie śledzi ruchy uczestników konferencji, zapewniając, że uwaga zawsze jest skupiona na mówcy, zapewniając wyraźne i stabilne obrazy.
Oprócz podstawowych funkcji automatycznego kadrowania i śledzenia mówcy wprowadza funkcję Multi-stream IntelliFrame. Dzięki wyjściu multi-stream może wykrywać mówców w sali konferencyjnej i automatycznie kadrować ich i wyświetlać na ekranie. Umożliwia to zdalnym uczestnikom wyraźne widzenie mimiki twarzy i postaw każdego mówcy, tworząc bardziej intuicyjne i interaktywne doświadczenie zdalnego spotkania.
Ponadto jego wdrożenie i instalacja są również proste. Dzięki zintegrowanej konstrukcji wystarczy umieścić go w odpowiednim miejscu w sali konferencyjnej i podłączyć do zasilania i sieci, bez konieczności skomplikowanego okablowania i kroków konfiguracyjnych. Aby chronić prywatność i bezpieczeństwo spotkań, Yealink SmartVision 40 został zaprojektowany z automatyczną osłoną prywatności obiektywu, zapewniając użytkownikom bezpieczne i inteligentne doświadczenie konferencyjne.
| Waga | 5000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 195 x 190 x 755 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Yealink |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Wymiary | 650 x 62 x 80 mm |
| Waga | 6.086 |
| Pozostałe parametry |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Cechy i funkcje | funkcja śledzenia twarzy |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |