Kamera internetowa PRO Full HD Czarna
- Wymiary:
70 x 44 x 50.7 mm
- Waga: 60
- Interfejs: USB
- Pełna specyfikacja
Kamera internetowa PRO Full HD
Kamera internetowa Full HD do seminariów internetowych, wideokonferencji, transmisji na żywo i nie tylko.
Dzięki rozdzielczości 1080P kamera internetowa zapewnia ostry i wierny kolorystyce obraz i obraz. Optyka z automatycznym balansem bieli gwarantuje szczegółowy obraz przez cały czas, niezależnie od odległości od aparatu.
Kamerę można ustawić praktycznie w dowolnym miejscu - na ekranie, notebooku czy biurku. Praktyczny klips do mocowania kamery pozwala na nieskomplikowaną instalację w bardzo krótkim czasie. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania ani sterowników, ponieważ kamera internetowa obsługuje technologię Plug & Play. Zintegrowany kabel USB kamery wystarczy podłączyć do notebooka lub komputera, a kamera internetowa jest gotowa do uruchomienia w ciągu kilku sekund.
Wszystkich uczestników wideokonferencji widać ostro i bez ograniczeń dzięki szerokiemu kątowi 110°. Kamera internetowa ma również szeroką kompatybilność oprogramowania, na przykład Skype, Zoom, Facetime, Facebook, YouTube, PotPlayer i inne. Kompatybilny z Mac, Windows i innymi urządzeniami obsługiwanymi przez USB-C.
- Plug & Play - nie jest wymagane żadne dodatkowe oprogramowanie
- Rozdzielczość Full HD 1080p (1920 x 1080)
- Zintegrowany mikrofon cyfrowy (zasięg 5 m)
- USB 2.0: kompatybilny z najpopularniejszymi urządzeniami z połączeniem USB
- Do postawienia na biurku lub przymocowania do monitora lub laptopa
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 55 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 44 x 50.7 mm |
| Waga | 60 |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |