kamery internetowe
Kamera internetowa MB-Camera-12X
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
147 x 114 mm
- Pozostałe parametry:
12-krotny zoom optyczny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 941,39 zł / szt
3 617,91 zł brutto
MB-Camera-6X/12X to kamera z zoomem optycznym zaprojektowana dla Yealink MeetingBoard w średnich i dużych pomieszczeniach. . MB-Camera-6X/12X i wbudowany obiektyw szerokokątny MeetingBoard tworzy inteligentne rozwiązanie z podwójną kamerą 4K wyposażone w samodzielnie opracowane inteligentne algorytmy pozycjonowania głosu i obrazu AI
| Waga | 1275 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 190 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Yealink |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 147 x 114 mm |
| Pozostałe parametry | 12-krotny zoom optyczny |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |