kamery internetowe
Kamera internetowa 4K Pro 4XC1Q25246
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
43 x 46 x 85 mm
- Waga: 115
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
590,94 zł / szt
726,86 zł brutto
Lenovo 4K Pro Webcam to czołowa kamera internetowa, która oferuje rozdzielczość 4K, wiodącą w branży jakość obrazu, wyjątkową wydajność przy słabym oświetleniu, pomysłowy design, certyfikację Microsoft Teams i zaawansowane funkcje AI. Redefiniuje technologię kamer internetowych, zapewniając niezrównaną przejrzystość i funkcjonalność użytkownikom w różnych środowiskach pracy.
| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 100 x 65 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 43 x 46 x 85 mm |
| Waga | 115 |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon, powiększenie cyfrowe |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |