kamery przewodowe
Kamera HFW2849S-S-IL-0280B
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
395,13 zł / szt
486,01 zł brutto
Kamera sieciowa Dahua WizSense 2 Series wyposażona jest w zaawansowany algorytm uczenia głębokiego, co umożliwia obsługę inteligentnych funkcji, takich jak inteligentne wykrywanie ruchu. Dzięki technologii starlight, ta seria kamer zapewnia lepszą jakość obrazu w warunkach słabego oświetlenia.
| Waga | 593 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 205 x 95 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0.008 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kąt widzenia poziomy | 111 |
| Kąt widzenia pionowy | 58 |
| Wymiary | 166.2 × 70 × 70 mm |
| Waga | 0.47 |
| Matryca | 1/2.7" CMOS |
| Obiektyw | 2.8 mm |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |